RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 07220 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 07220 3.05 Inch Hex Nut Palnut Durable Metal Fastener
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 07220 |
| Manufacturer Part # | 07220 |
| Height | 1.2" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 07220 Nut 1/2 20 Hx Palnut # Rf 12
