Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints GRI99141 10 Inch Drip Tray Stainless Steel for Spill Management
Item:
#1849585
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | GRI99141 |
| Manufacturer Part # | GRI99141 |
| Height | 2.95" |
| Width | 9.85" |
| Depth | 10.3" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints GRI99141 10 Inch Drip Tray Stainless Steel for Spill Management
