Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints GRI99140 5.45 Inch Cover Drip Tray Stainless Steel for Beverage Stations
Item:
#1849584
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | GRI99140 |
| Manufacturer Part # | GRI99140 |
| Height | 2.3" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 9.65" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints GRI99140 5.45 Inch Cover Drip Tray Stainless Steel for Beverage Stations
