Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco strip warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco GRAH-60-208-T strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco GRAH-60-208-T 60 Inch Electric Infrared Foodwarmer with Descriptors
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | GRAH-60-208-T |
| Manufacturer Part # | GRAH-60-208-T |
| Height | 2.5" |
| Width | 60" |
| Depth | 6" |
| Weight | 14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco GRAH-60-208-T Tglsw Infared Foodwarmer 208/60/1400/1 Ph