Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco strip warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco GRAH-30-120-T strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco GRAH-30-120-T 30 Inch Electric Infrared Foodwarmer with Tglsw
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | GRAH-30-120-T |
| Manufacturer Part # | GRAH-30-120-T |
| Height | 2.5" |
| Width | 30" |
| Depth | 6" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco GRAH-30-120-T Tglsw Infared Foodwarmer 120/60/660/1 Ph