Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco strip warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco GRA.H36TB200 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco GRA.H36TB200 36 Inch Electric Infrared Foodwarmer - Available
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | GRA.H36TB200 |
| Manufacturer Part # | GRA.H36TB200 |
| Height | 2.5" |
| Width | 36" |
| Depth | 6" |
| Weight | 9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco GRA.H36TB200 Tglsw Infared Foodwarmer 208/60/800/1 Ph