RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen GR3494 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen GR3494 3 Inch Gasket for Groen Boiler High Temperature Seal
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | GR3494 |
| Manufacturer Part # | GR3494 |
| Height | 0.25" |
| Width | 3" |
| Depth | 3.05" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen GR3494 2-1/2" Square Flange Element Gasket, 1-9/16" Dia Center Hole, Groen Boiler Neb/1 Tdb/8-20-cfc
