RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett GR170005 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett GR170005 2.25 Inch OEM Knob Thermostat for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | GR170005 |
| Manufacturer Part # | GR170005 |
| Height | 1" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 2.25" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen GR170005 Knob Thermostat Generi C
