FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen GR141082 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen GR141082 5.6 Inch Red Control Board for Groen Hy6 and Hy12
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | GR141082 |
| Manufacturer Part # | GR141082 |
| Height | 1.65" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 7.6" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen GR141082 Red Pc Control Board 3" X 6-1/2", Also Oem P/n Is Written On Board End Tab., Groen Steamer Hy6 Hy12
