Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Groen GR128525 2.25 Inch Thermostat Knob Commercial Black With White Numbers
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | GR128525 |
| Manufacturer Part # | GR128525 |
| Height | 0.75" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen GR128525 Thermostat Knob Black W/ Whit Printed Numbers, Off-450-100 .187" D-stem Flat Left (looking From Front), Groen Bpm 30g 40g (s) Bpp 30g 40g Hfp2
