RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen GR122192 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen GR122192 3.75 Inch Water Level Control Board 24v for Groen Boiler System
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | GR122192 |
| Manufacturer Part # | GR122192 |
| Height | 1.75" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen GR122192 Water Level Control Board 24v, 2 1/4" X 2 1/2" Board, Groen Boiler Ngb 3 Probe System Hy-6sg
