Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Carlisle Foodservice condiment dispensers.
- Authorized Carlisle Foodservice dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carlisle Foodservice GR0903 condiment dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Carlisle Foodservice GR0903 7 3/4 Inch Diameter 3 Tier Black Plastic Glass Rimmer with Sponge Insert
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | GR0903 |
| Manufacturer Part # | GR0903 |
| Height | 9" |
| Width | 3.13" |
| Depth | 6.63" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice GR0903 Color Black, Material Plastic, Outer Diameter 7 3/4", 197 Mm, Includes 280-1392 Sponge Insert, Type Salt Sugar Lime Juice, 3-tier Swivel Design
