RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen GR071234 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen GR071234 2.55 Inch 24vdc Drain Valve with Pinch Mechanism
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | GR071234 |
| Manufacturer Part # | GR071234 |
| Height | 2.4" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 3.95" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen GR071234 24vdc Mechanical Drain Valve, 5/8" Od 24vdc Valve-drain Pinch 1/2", Groen Steamer Hy3e
