RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen GR069762 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen GR069762 7-3/8 Inch Door Magnet White Block with 3/8 Inch Magnet
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | GR069762 |
| Manufacturer Part # | GR069762 |
| Height | 1.55" |
| Width | 7.35" |
| Depth | 7.95" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen GR069762 Door Magnet 7/8" X 7/8" X 2-1/2" Long White Block With, 3/8" X 3/8" X 1-1/4" Magnet, Groen Steamer Hy6 (sm Sg Se)
