Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for APW aftermarket hot dog equipment.
- Engineered to match existing APW units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket APW GMM169F hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW GMM169F 2 Inch Chrome Face Knob Off Lo 2 6 Hi - Hot Dog Steamers
| Fits with Manufacturer | Cecilware |
|---|---|
| Model Number | GMM169F |
| Manufacturer Part # | GMM169F |
| Height | 1.25" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cecilware GMM169F Chrome Face Knob, [ 2" Dia ] [ Off-lo-2-6-hi] [mount .187"], [position Flat Down ] Fixed Overlay, American Permanent Ware Hot Dog Steamer, Cecilware Warmer Ffw Fw Fwl, Delfield, Duke Warmer, Henny Penny Warmer Cmt-(5 7) Cw-114 Cw-216, Dw-(112 113 213 215) Hi-(3 5). Series Cm Hcw., Nemco Hot Dog Grill, Roll-a-grill ( Connelly), Seco Warmer Where Applicable.
