RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex GLYCOL-5-PINK ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex GLYCOL-5-PINK 5 Gallon Propylene Glycol Pink OEM Coolant
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | GLYCOL-5-PINK |
| Manufacturer Part # | GLYCOL-5-PINK |
| Height | 10" |
| Width | 11" |
| Depth | 14" |
| Weight | 48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex GLYCOL-5-PINK Glycol Propylene Pink 5 Gallon