Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints GLOMCR76 2.4 Inch Relay Mount G10 G12 for Commercial Equipment
Item:
#1849668
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | GLOMCR76 |
| Manufacturer Part # | GLOMCR76 |
| Height | 0.85" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 3.15" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints GLOMCR76 2.4 Inch Relay Mount G10 G12 for Commercial Equipment
$74.64
Unit price
/
Unavailable
