Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints GLOMCB51 3.5 Inch Drive Belt for Commercial Refrigeration Equipment
Item:
#1849563
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | GLOMCB51 |
| Manufacturer Part # | GLOMCB51 |
| Height | 0.75" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 5.2" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints GLOMCB51 3.5 Inch Drive Belt for Commercial Refrigeration Equipment
$43.34
Unit price
/
Unavailable