Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints GLOM131 1.85 Inch Width Industrial Connecting Rod A Stainless Steel
Item:
#1849354
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | GLOM131 |
| Manufacturer Part # | GLOM131 |
| Height | 1.8" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 9.55" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints GLOM131 1.85 Inch Width Industrial Connecting Rod A Stainless Steel