Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints GLOM126 0.35 Inch Gas Stud Chute Slide Stainless Steel with Durable Build
Item:
#1849082
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | GLOM126 |
| Manufacturer Part # | GLOM126 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints GLOM126 0.35 Inch Gas Stud Chute Slide Stainless Steel with Durable Build
$26.49
Unit price
/
Unavailable
