Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints GLOM110 6.5 Inch Power Cord and Plug for Commercial Appliances
Item:
#1849348
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | GLOM110 |
| Manufacturer Part # | GLOM110 |
| Height | 1.6" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 6.8" |
| Weight | 0.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints GLOM110 6.5 Inch Power Cord and Plug for Commercial Appliances
