Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints GLOM063 4.35 Inch Stainless Steel Wear Strip Square Slide Bar
Item:
#1849340
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | GLOM063 |
| Manufacturer Part # | GLOM063 |
| Height | 3.05" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 15.9" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints GLOM063 4.35 Inch Stainless Steel Wear Strip Square Slide Bar