Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe 942-2 1.4 Inch Rim Guard with Stainless Steel Construction
Item:
#1478346
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 942-2 |
| Manufacturer Part # | 942-2 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 6.85" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe 942-2 1.4 Inch Rim Guard with Stainless Steel Construction
About this item
Product Details
Product Details
Globe 942-2 Top Rim Guard
