Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints GLO83 3 Inch OEM Branding Logo Corrosion Resistant for Commercial Use
Item:
#1848857
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | GLO83 |
| Manufacturer Part # | GLO83 |
| Height | 0.2" |
| Width | 3" |
| Depth | 4.15" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints GLO83 3 Inch OEM Branding Logo Corrosion Resistant for Commercial Use
$4.81
Unit price
/
Unavailable