- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Globe GLO460025 Nylon Spacer Knife Motor 7/8 Inch Diameter with Precise Fit
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | GLO460025 |
| Manufacturer Part # | GLO460025 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 0.8" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe GLO460025 Material Nylon, Inner Diameter 1/2", 13 Mm, Outer Diameter 7/8", 22 Mm, Thickness 9/32", 7 Mm
