Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints GLO420080 1.45 Inch Knife Shaft Gas OEM Replacement High-Grade Metal Alloy
Item:
#1848848
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | GLO420080 |
| Manufacturer Part # | GLO420080 |
| Height | 1.4" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 5.4" |
| Weight | 0.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints GLO420080 1.45 Inch Knife Shaft Gas OEM Replacement High-Grade Metal Alloy