Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints GLO410021 2.7 Inch Motor Worm Gear Steel Kit with Corrosion Resistance
Item:
#1847978
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | GLO410021 |
| Manufacturer Part # | GLO410021 |
| Height | 1.8" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 4.15" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints GLO410021 2.7 Inch Motor Worm Gear Steel Kit with Corrosion Resistance
$245.56
Unit price
/
Unavailable