- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Globe GLO4 4.5 Inch Sharpener Assembly to Enhance Blade Precision
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | GLO4 |
| Manufacturer Part # | GLO4 |
| Height | 3.05" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe GLO4 Sharpener Assembly Gc12