Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints GLO340000 12 Inch Cover Bottom OEM Component for Foodservice
Item:
#1848954
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | GLO340000 |
| Manufacturer Part # | GLO340000 |
| Height | 0.1" |
| Width | 11.5" |
| Depth | 20.95" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints GLO340000 12 Inch Cover Bottom OEM Component for Foodservice
$55.37
Unit price
/
Unavailable