- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Glastender 01000689 3.65 Inch Water Inlet Assembly Corrosion Resistant
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 01000689 |
| Manufacturer Part # | 01000689 |
| Height | 1.7" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 13.55" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 01000689 Water Inlet Assembly Gt 30 (c