RestaurantSupply.com is your trusted source for Glass Pro impact doors.
- Authorized Glass Pro dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glass Pro GLA7000214 impact doors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glass Pro GLA7000214 15 Inch Sliding Door Stainless Steel for Refrigeration Units
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | GLA7000214 |
| Manufacturer Part # | GLA7000214 |
| Height | 4.5" |
| Width | 15" |
| Depth | 32" |
| Weight | 8.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender GLA7000214 Sliding Door. 32-3/16", Glastender Mf24-b2 Mf36 Mf36-b2 Mf36-sf2 St36 St48-bg
