- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Glass Pro GLA7000160 9 13/16 Inch Shelf Gray Epoxy-Coated Steel Storage
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | GLA7000160 |
| Manufacturer Part # | GLA7000160 |
| Height | 0.25" |
| Width | 10" |
| Depth | 19.75" |
| Weight | 2.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender GLA7000160 Color Gray, Width 9 13/16", 250 Mm, Coating Epoxy, Depth 19 5/8", 499 Mm
