RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland hot dog equipment.
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland FA95055-3 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland FA95055-3 1/4sq Key Alloy Steel Commercial Foodservice Tool
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | FA95055-3 |
| Manufacturer Part # | FA95055-3 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland FA95055-3 Key 1/4sq X 1l