RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam FA36957 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam FA36957 7 Inch Ventilation Fan Housing Electric Metal Alloy Air-Cooled
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | FA36957 |
| Manufacturer Part # | FA36957 |
| Height | 2.3" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 7.7" |
| Weight | 1.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam FA36957 Fan Housing 119x119x3860 Ma 30dba 230vac
