RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam FA34232 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam FA34232 9 Inch Gas Combustion Blower for Ctp Gas - Commercial Oven Parts
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | FA34232 |
| Manufacturer Part # | FA34232 |
| Height | 6.14" |
| Width | 8.9" |
| Depth | 8.9" |
| Weight | 4.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam FA34232 Fan Fryer Gascombustion Blower For Ctp Gas
