- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland FA30504 0.6 Inch Washer Zinc Plated Metal for Food Equipment
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | FA30504 |
| Manufacturer Part # | FA30504 |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 0.65" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland FA30504 Washer 5/16 Zinc Pl (21/64id 5/8od)
