RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland FA30502 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland FA30502 2 Inch Od Washer Corrosion Resistant Durable Sealing
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | FA30502 |
| Manufacturer Part # | FA30502 |
| Height | 0.45" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 3.6" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Canada |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland FA30502 2" Od 7/8" Id
