- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland FA30088 3/4 Inch Washer SAE Plated Mechanical Component
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | FA30088 |
| Manufacturer Part # | FA30088 |
| Height | 0.15" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 1.45" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland FA30088 Washer 3/4" Sae Plated
