Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart FA21501-1 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart FA21501-1 Acorn Nut 7/16-20 for Groen Vulcan Legion Kettles
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | FA21501-1 |
| Manufacturer Part # | FA21501-1 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.63" |
| Depth | 0.63" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland FA21501-1 Acorn Nut Thread Is 7/16"-20, Groen Kettle For Draw Off 3" Valve # 56-1151, Legion Kettle, Vulcan Kettle
