RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland commercial deep fryers.
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland FA20504-3 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland FA20504-3 1 Inch Lok Nut Zinc Plated Steel with Secure Locking Mechanism
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | FA20504-3 |
| Manufacturer Part # | FA20504-3 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland FA20504-3 10 24 K Lok Nut Zinc Pla Ted