RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland ivory china dinnerware.
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland FA19184 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland FA19184 Set Screw 3/8 Inch 16 Thread Stainless Steel Fastener
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | FA19184 |
| Manufacturer Part # | FA19184 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland FA19184 Set Screw 3/8 16 X 3/8 S/s