- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland FA15019-1 1 Inch OEM Shoulder Bolt Corrosion Resistant Alloy
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | FA15019-1 |
| Manufacturer Part # | FA15019-1 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland FA15019-1 Shoulder Blt 1/4 20(303) 1/3/2008
