- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland FA11089 Screw 8-32 X1/4 Inch Stainless Steel with Phillips Drive
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | FA11089 |
| Manufacturer Part # | FA11089 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland FA11089 Screw Phil Dr (s S) 8 32 X1/4 B