Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland FA05002-35 .739 Inch O Ring with high-resistance material
| Fits with Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | FA05002-35 |
| Manufacturer Part # | FA05002-35 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland FA05002-35 "o" Ring .739" Id
