Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland FA00018 .75 Inch O Ring for Food Processing Equipment Sealing
| Fits with Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | FA00018 |
| Manufacturer Part # | FA00018 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland FA00018 "o" Ring .739" Id
