RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell FA WSH0302 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell FA WSH0302 .188 Inch Washer Stainless Steel Durable Fastener
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | FA WSH0302 |
| Manufacturer Part # | FA WSH0302 |
| Height | 4.15" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 8.3" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell FA WSH0302 Washer .188 X .375 Ss Flat 98