RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell aftermarket countertop food display parts and accessories.
- Engineered to match existing Randell units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Randell FA SCW6002 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell FA SCW6002 1.5 Inch Screws Allen Head Steel with Corrosion Resistance
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | FA SCW6002 |
| Manufacturer Part # | FA SCW6002 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell FA SCW6002 Screw 5/16 18thd Allen H Ead
