RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell FA SCW3146 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell FA SCW3146 0.45 Inch Screw Stainless Steel Hex Slotted
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | FA SCW3146 |
| Manufacturer Part # | FA SCW3146 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell FA SCW3146 Screw 10x1 3/4410ss Sms Hex Hd Slotted