RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell FA NUT0304 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell FA NUT0304 Nut 10-24 Stainless Nylock Industrial Fastener
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | FA NUT0304 |
| Manufacturer Part # | FA NUT0304 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.35" |
| Weight | 16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell FA NUT0304 Nut 10 24 Stainless Nylock