RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell FA BLT1804 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell FA BLT1804 5/16 Inch Bolt Hex Head Stainless Steel Fastener
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | FA BLT1804 |
| Manufacturer Part # | FA BLT1804 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell FA BLT1804 Bolt Hx Hd S/s 5/16" 18 X 5/8"
